ütleme nii, et ilmselt päris normaalne inimene kitse pinnalaotuse peale ei erutuks, vähem normaalsed, nagu mina, seevastu küll. kuna viimases "kitsepakis" oli just selline sobiv tükikene, siis tuligi see rulaad kenasti meelde. Ilse on siin terve rulaaditeo ilusti lahti kirjeldanud, minu tegu erines ainult selle poolest, et:
1. lihatükk oli pisem
2. pekki mul polnud (rulaadi sisse panna, ma mõtlen)
3. telliskivi ka polnud, selle asendas ÕS
4. porgandile lisaks panin aprikoosi, mistõttu moodustus selline pigem porgandirulaad kerge kitselihaga, oli küll raskemini käsitletav, aga maitse vast ei kannatanud
5. ilusõlmimine ei tulnud ka välja, aga marlitükk aitas hädast välja;)
6. keetsin u tunnikese, sest lihatükk oli pisem
1. lihatükk oli pisem
2. pekki mul polnud (rulaadi sisse panna, ma mõtlen)
3. telliskivi ka polnud, selle asendas ÕS
4. porgandile lisaks panin aprikoosi, mistõttu moodustus selline pigem porgandirulaad kerge kitselihaga, oli küll raskemini käsitletav, aga maitse vast ei kannatanud
5. ilusõlmimine ei tulnud ka välja, aga marlitükk aitas hädast välja;)
6. keetsin u tunnikese, sest lihatükk oli pisem
tulemus oli täiesti arvestatav, kordame suurema tükiga ilmselt kunagi uuesti.
Comments
Tegelt on mul selle sinu jutu peale kahjugi, et minu külmkapp on kitsekesest totaalselt lage, rulaadiidee tundub lihtsalt nii isuäratav.
Tubli naine igatahes!
Sest mida muud jalgpalli taustaks teha eks.