kitserulaadist

ütleme nii, et ilmselt päris normaalne inimene kitse pinnalaotuse peale ei erutuks, vähem normaalsed, nagu mina, seevastu küll. kuna viimases "kitsepakis" oli just selline sobiv tükikene, siis tuligi see rulaad kenasti meelde. Ilse on siin terve rulaaditeo ilusti lahti kirjeldanud, minu tegu erines ainult selle poolest, et:


1. lihatükk oli pisem
2. pekki mul polnud (rulaadi sisse panna, ma mõtlen)
3. telliskivi ka polnud, selle asendas ÕS
4. porgandile lisaks panin aprikoosi, mistõttu moodustus selline pigem porgandirulaad kerge kitselihaga, oli küll raskemini käsitletav, aga maitse vast ei kannatanud
5. ilusõlmimine ei tulnud ka välja, aga marlitükk aitas hädast välja;)
6. keetsin u tunnikese, sest lihatükk oli pisem

tulemus oli täiesti arvestatav, kordame suurema tükiga ilmselt kunagi uuesti.

Comments

Britt said…
Jess! Mul on kapis ka selline tükk ja juba tükk aega nuputan, mida sellega teha. :)
Ülle said…
ÕSi kasutamine vajutusena on ikka super! Alles hädaldati, et ajaviitekirjandus ruulivat:)
Tegelt on mul selle sinu jutu peale kahjugi, et minu külmkapp on kitsekesest totaalselt lage, rulaadiidee tundub lihtsalt nii isuäratav.
ilse said…
Aprikoosiga peaks isegi proovima, ma kujutan lausa ette kui hästi see hõrgu kitsekesega sobida võiks, rosmarin veel seltsiks:) Tore et katsetasid ja harjutamine teeb meistriks, ma mõtlen seda sidumist:)
Piret said…
Ai, see on ilus. Mul ka Ilse rulaad silme ees ja kits ootamas:)
iti said…
jeerum! Sa, Liinakene, oled kitse kätte saanud ja nüüd rulaadiks keetnud :)

Tubli naine igatahes!
triin said…
jeerum kui õigel ajal ma siia vaatasn, mul ka üks pinnalaotus tuli. Veel täna peab tema rulaadiks saama.
Sest mida muud jalgpalli taustaks teha eks.